دانلود رمان دختری که رهایش کردی

دانلود رمان دختری که رهایش کردی

رمان دختری که رهایش کردی

رمان دختری که رهایش کردی، رمانی عاشقانه نوشته ی جوجو مویز است که نخستین بار در سال 2012 به چاپ رسید. هنرمندی به نام ادوارد در سال 1916 و در کشور فرانسه، همسر خود، سوفی را ترک می کند و به جبهه های جنگ می رود….

 

نام رمان : رمان دختری که رهایش کردی

نویسنده : جوجو مویز

مترجم : شیدا رضایی

تعداد صفحات : 466 صفحه

ژانر : رمان عاشقانه

تاریخ : 2012

رمان دختری که رهایش کردی

قسمتی از رمان :

شهر کوچک آن ها در اواسط جنگ جهانی اول به دست آلمان ها می افتد و تصویر چهره ی سوفی که ادوارد آن را کشیده، توجه یکی از فرماندهان آلمانی را به خود جلب می کند. سوفی که خود را در مخمصه ای بزرگ می بیند، حاضر است همه چیز خود—خانواده، آبرو و حتی زندگی اش—را به خطر بیاندازد تا دوباره همسرش را ملاقات کند. حدود صد سال بعد، مردی اندکی قبل از مرگ ناگهانی اش، تصویر چهره ی سوفی را به همسر خود، لیو هالستون می دهد. به شکلی اتفاقی، ارزش حقیقی این نقاشی مشخص می شود و منازعه ای بر سر این که چه کسی صاحب برحق این نقاشی است، شکل می گیرد. در جریان این منازعه، تمامی عقاید و باورهای لیو به چالش کشیده می شوند.

…………………………………………………………..

…………………………………………………………..

 

دانلود رمان

قسمت دیگر از داستان

رمان دختری که رهایش کردی

می دونی چه حسی داره وقتی خودتو به سرنوشت می سپری؟ یه جورایی بهت خوشامد می گه. دیگه نه دردی هست، نه ترسی و نه اشتیاق و آرزویی. مرگ، امید بود که داشت با این تسکین به وجود می اومد. به زودی می توانستم ادوارد رو ببینم. ما تو اون دنیا به هم می رسیدیم، چون مطمئن بودم که خدا مهربونه، خدا هرگز اون قدری بی رحم نیست که ما رو از تسکین تو اون دنیا محروم کنه.

ترس از سرنوشت مادر این بچه با ترس از سرنوشت شوهرم، یکی شده بود. انگار تو گردابی از نگرانی و خستگی گیر افتاده بودم. خبرهای کمی به شهر می رسید. تقریبا هیچ خبری از شهرمون به جایی نمی رفت. جایی خیلی دورتر از اینجا ممکن بود شوهرم سخت بیمار باشه، گرسنه مونده باشه و یا سخت کتک خورده باشه.

 

 

خرید رمان دختری که رهایش کردی

قیمت : 40 هزار تومان نسخه چاپی

دانلود قانونی کتاب دختری که رهایش کردی

 

منبع : سایت ایران کتاب

 

دانلود رمان شراکت اجباری

رمان شراکت اجباری

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*