تعویض پنجره های قدیمی آلومینیومی و آهنی

پنجره آهنی تعویض

یا برای تعویض پنجره های قدیمی و همچنین عایق بندی منزل در برابر صوت، گرد و غبار و جریان هوا نیاز به بیرون آوردن پنجره از دیوار داریم؟ بیشتر مشتریان این تصور را دارند که برای تعویض پنجره آهنی یا آلومینیومی قدیمی نیاز به تخریب دیوار می باشد.

پنجره آهنی تعویض

درب و پنجره دوجداره آرکوین با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت در زمینه تولید و فروش درب و پنجره Upvc و همچنین تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب این اطمینان را به شما می دهد که هیچگونه تخریبی در جابجایی پنجره قدیمی اتفاق نمی افتد.
اما نحوه تعویض پنجره های قدیمی به چه صورت است: در ابتدا لنگه های بازشو را از لولا یا ریل خارج می کنیم.
گام بعدی بیرون اوردن شیشه های موجود بر روی پنجره ست. پس از این که شیشه ها از چارچوب خارج شد، تنها چیزی که باقی می ماند قوطی های آلومینیومی یا آهنی هستند که پنجره را تقسیم بندی کرده اند. برای ادامه روند تعویض پنجره قدیمی نیاز است که این پروفیل ها برش بخورد و تنها فریمی که به دیوار اتصال دارد باقی می ماند.
به عبارتی دیگر محل اتصال پنجره های قدیمی آهنی یا آلومینیومی با دیوار، فریم یا قاب دور است. این قاب دارای شاخک هایی هست که به داخل دیوار فرو رفته اند و همچنین قسمتی از فریم نیز داخل دیوار قرار می گیرد. بنابراین هنگام تعویض پنجره قدیمی، فریم دور باقی می ماند و فقط قسمت داخلی پنجره از شیشه و لنگه ها خالی می شود. اگر فریم دور را بخواهیم بیرون بیاوریم، به بازسازی و تخریب دیوار نیاز پیدا می کنیم که زمان زیادی صرف خواهد شد.
در انتها پنجره دوجداره وین تک ساخته شده در کارخانه آرکوین با استفاده از پیچ به دیوار متصل و همچنین با استفاده از فوم های پلی اورتان و چسب های ماستیک عایق بندی خواهد شد.
برای مشاوره در مورد تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره با ما تماس بگیرید. 88783212

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*